Kuna meie e-poes on kaupu, mille tellimisel võib-olla igaüks ei soovi oma isikuandmeid kasutada, siis on täiesti võimalik tellida veel privaatsemalt ja anonüümsemalt. Kõige enne meie kinnitame, et tellimisel isikuandmed kui andmed ei huvita kedagi, vaid andmeid on vaja puhtalt selle jaoks, et tellimus lõpuni viia. Saata telefonile/e-maile pakiautomaadi uksekood.

Teiseks meie julgustame andma mistahes veebipoes enda kohta nii vähe informatsiooni kui võimalik, aga ainult nii palju kui vajalik tellimuse täitmiseks. Samal põhjusel ei soovi meie klientide pärisnime. Meil põhimõtteliselt on vaja ainult töötavat telefoninumbrit, kuhu saadetakse SMS pakiautomaadi uksekoodiga.

Töötab e-mail on lisaboonuseks, sest sinna saadame jälgimiskoodi, millega tellimust jälgida ning lisaks kui mingil põhjusel ei saabu uksekood SMS-iga, siis saate selle e-mailiga.

Kuidas tellida anonüümselt?

  • 1. ÄRA SISESTA OMA PÄRISNIME

Tellimuse vormistamisel ÄRA SISESTA OMA PÄRISNIME. Kasuta näiteks oma nime esitähti, suvalisi tähti, suvalisi sõnu näiteks Miki Hiir, Mister X, A O – mida iganes. Me ei vaja su pärisnime, sest me postitame pakiautomaati. Nime lahter on ainult põhjuseks, et hiljem oleks hõlpsam saajat tuvastada kui näiteks pakk tagastatakse (klient ei võta 7 päeva jooksul pakki pakiautomaadist välja).

  • 2. KASUTA SALA EMAILI

Ärge kasutage oma emaili. Kui soovite väga privaatsust, siis tehke täiesti uus email. Kui mitte, siis oma «teist» emaili. Jah. Päriselt ka võiks olla kõikidel meil «teine» email, mida kasutamegi näiteks epoodides ja mujal.

Esiteks on selle taga turvalisus. Selle «teise» emailiga on seotud ebaolulised veebilehed, veebipoed jne. ning kui peaks paroolid lekkima, siis ei saa seda «teist» emaili seostada otseselt teiega. Teiseks muidugi lihtlabane spämm. Paljud veebipoed, nõrgema reputatsiooniga lehed jms. saadavad liiga palju uudiskirju, millede kustutamine on väsitav ja aeganõudev. Las see «teine» email kogub seda spämmi.

  • 3. OSTA KÕNEKAART

Kui soovid, et ka telefoninumber ei ole seotud, siis osta kõnekaart, mis maksab kõigest mõni euro. Pärast tellimuse sihtkohta jõudmist saadetakse SMS, kust leiad uksekoodi.

Kokkuvõttes:

  • Pärisnime kasutama ei pea!
  • Võid kasutada «teist» emaili
  • Võid osta ka kõnekaardid

Kombineerides kõik kolm, saad täieliku anonüümsuse.

Milliseid meie pakid välja näevad?

Kõik tooted saadame hoolikalt pakitud turvaümbrikus või pappkastis. Turvaümblikul/pappkastil on peal on täiesti tavaline Omniva, Itella või DPD pakikaart. Pakikaart sisaldab saaja nime, telefoninumbrit ja e-posti. Näiteks, kui kasutate tellimisel nime Miki Hiir, siis saaja ongi Miki Hiir ning kui emailiks okasroosike92943002@gmail.com, siis ka selline email on pakikaardil.

Pakikaardil on märgitud ka meie ehk SAATJA. Aga saatjaks ei märgi me ei LSHOP OÜ ega PESU24.ee, vaid hoopis aadressi, mis antud hetkel on Kuma tee 2. Seega pakikaardilt ei saa kuidagi välja lugeda, kes on täpne saatja ning, mis on paki sisu.

Ainus viis teada saada, mis on pakis tuleb pakk füüsiliselt avada. Kuna meie pakid on ülihoolikalt pakitud, siis paki avamiseks tuleb näha vaeva ja transpordi käigus pakk ei lagune. Seda ka juba põhjusel, et me soovime, et meie klientideni jõuaks alati kvaliteetne kaup, mis ei ole saanud transpordil viga, muljuda või muud moodi kahjustada.

Meie pood on turvaline ja usaldusväärne

Seega kokkuvõttes meie veebipood on turvaline ja usaldusväärne koht, kust teha oma intiimsed ostud. Teie andmed on hoolikalt kaitstud. Te ei pea sisestama enda andmeid, sest meil ei ole neid vaja.

Samuti meie pakid on väga hästi pakitud. Lisaks võite olla ka kindlad, et saate kvaliteetse toote, mitte toote, mis oleks pärast transpordi nagu traktori alla jäänud ning pakend muljutud, katki ning pakisisu näha.

VAATA KA: