Teeni raha või saa tasuta pesu

Kas sooviksite saada meie valikus olevat pesu tasuta või hoopis teenida raha? Kui jah, siis liitu meie programmiga. Selleks ei pea tegema muud, kui omama mistahes personaalset sotsiaalmeediakontot, blogi või muud avalikku kontot, millel on vähemalt 1000 või enam eestikeelset jälgijat.

Seejärel võta meiega ühendust kirjutades aadressile support@pesu24.ee ja kirjeldada oma blogi, sotsiaalmeediakontot vms. ning kindlasti lisa viide (link) oma sotsiaalmeedialehele, blogile vms. Pärast seda võtame Teiega ühendust.

Kui kõik sobib ja saavutame tingimustes kokkulepped, siis sotsiaalmeedias, blogis vms. avaldatud fotode eest, kus on meie tooted, meid märgitud / lisatud viide ja täidetud muud tingimused, tasustame vastavalt kokkulepitule.

Olgu öeldud, et kõik sellised fotod kuuluvad meile ning võime neid kasutada ärilistel eesmärkidel, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Täpsema info saamiseks kirjutada meile support@pesu24.ee

Blogi puudub või soovid ainult tasuta pesu?

Kui blogi, sotsiaalmeediakanal või muu taoline puudub või ei soovi postitada oma sotsiaalmeediakontole fotosid meie toodetest, siis saab olla ka anonüümne toodete testija (modell) ja hindaja. Sel juhul võtke meiega julgelt ühendust support@pesu24.ee.

Kui oleme leppinud kokku tingimustes, siis saadame pesu täiesti tasuta, mille kohta soovime saada täpseid hinnanguid koos tootefotodega. Hinnanguid ja fotosid kasutame toodete galeriides ja ülevaadete sektsioonis.

Modell-hindaja saab olla täiesti anonüümne, sest nime avalikult ei avaldata. Samuti fotodel ei pea olema nägu ega muid äratuntavaid märke, vaid fotod võivad olla tavalised selfie stiilis fotod ning isegi, kui fotodel on äratuntavad märgid, siis soovi korral saab need udustada, välja lõigata või muud moodi eemaldada ilma foto üldist kvaliteeti ja eesmärki rikkudes.

Kui tootefotod ja hinnangud sobivad, siis koostöö jätkudes võib ka võimalus saada tasustada ning seda alates esimesest hinnangust peale.

Anonüümseks hindaja-testijaks ei pea olema “supermodell”, omama vastavat fototehnikat ega kogemust – vaid võib olla tavaline ja piisab ainult tavapärasest nutitelefonist. Täpsema info saamiseks võtke julgelt ühendust support@pesu24.ee.

Kuidas programm täpselt toimib?

Kuna iga kokkulepe on erinev, siis täpseid arve on võimatu üldistades anda, aga põhimõttelt töötab programm järgnevalt:

  1. võtke meiega ühendust aadressil support@pesu24.ee;
  2. kirjeldage oma soovi, blogi, platvormi, soovite olla anonüümne modell-testija vms;
  3. võtame Teiega ühendust ja kui saavutame kokkuleppe, saadame tasuta pesu;
  4. seejärel postitate fotod oma sotsiaalmeedia lehele, blogisse, meie lehele vms. vastavalt kokkulepitule;
  5. kui tingimused on täidetud saate vastava tasu / hüvitise.

Kõik tingimused lepitakse täpselt kokku eraldi. Võta meiega julgelt ühendust aadressil support@pesu24.ee.

Sulle võib meeldida ka...