Kuidas tellida? Pesu24.ee tellimise juhend

Meie veebipoest tellimine on imelihtne. Kui oled varasemalt tellinud e-poodidest, siis olemuselt on kõik sama. Kui puuduvad kogemused e-poodidega, siis ära muretse – tellimine on väga lihtne ja üheselt arusaadav.

Kuidas tellida?

Kui olete leidnud toote, mida soovite osta, siis kõige enne tutvuge hoolikalt toote detailidega. Näiteks materjali, suuruste tabeliga ja muu sellisega, mis võib hiljem osutuda probleemiks. Üheks heaks näiteks oleks, kas sukad on isehoidvad või mitte.

Kui olete tootega korralikult tutvunud ja olete ostus kindel, siis toote lehel valida omale sobiv kogus ning kui on võimalik valida suurust, siis ka sobilik suurus. Kui valikud on tehtud, siis vajutada  nupule Lisa korvi.  Kui lisa korvi nupule ei saa vajutada (nupp on helelilla), siis järelikult on suurus valimata.

Toode lisati Sinu ostukorvi

Kui kõik õnnestus, siis toode lisati ostukorvi. Ostukorvi võite lisada niipalju tooteid kui soovite ja ostukorvis olevaid tooteid kui ka summat saab alati kontrollida vajutades lehel oleval OSTUKORV nupul, mis on näha ka siin lehel.  Kui ostukorvi juures on ka number (näiteks 2 toodet jne), siis olete osutkorvi lisanud tooteid.

Kuidas eemaldada tooteid?

Kui soovite ostukorvist eemaldada tooteid, siis klõpsake ostukorvi peal. Seejärel lähete ostukorvi lehele, kus on reastatud kõik Teie soovitud tooted, hinnad ja koguhind.

Toote eemaldamiseks vajutage punasele X ikoonile. Samuti saate ostukorvis muuta toodete kogust. Kui kogust ei saa suurendada, siis tähendab, et laos ei ole soovitud arv tooteid.

Kui kõik on valitud

Kui olete valitud tooted ostukorvi lisanud ja soovite need ära osta, siis valige omale sobilik tarneviis. Tarneviisi saate enne maksmist veel muuta. Täpsemalt loe tarneviiside kohta tarnimise sektsioonist ning kui kasutate pakiautomaate esimest korda siis tutvu ka meie pakiautomaatide juhendiga. Kui transpordi viis on valitud, siis suundu maksma ja selleks võid tutvuda meie maksmise sektsiooniga.

Olgu ka öeldud, et kõik meie kaubad on laos olemas ja tööpäeviti enne 18.00 tellimused postitame samal päeval ning reeglina jõuavad saajani järgmisel päeval. Täpsem informatsioon meie tarnimise sektsioonis.

VAATA KA:

Sulle võib meeldida ka...