Kuidas tarnime? Pesu24 tarnimine ja pakendamismeetodid

Kui oled juba tellimuse teinud või hakkad tegema, siis kindlasti huvitab tarnevõimalused. Eelkõige tarnehind ja kiirus. Samuti ka ehk pakendamine ja anonüümsus. 

Kuidas tarnime?

Kasutame pakiautomaatide teenuseid ning saadaval Omniva, Itella ja DPD pakiautomaadid. Tarnime nii Lätti, Leetu, Eesti, Soome ja Rootsi ning tarnimise riiki ning automaati saab valida kassas ostu vormistamise ajal.

Lätti ja Leetu saadame Omniva või DPD pakiautomaati ning saatmise hind on €8.90. Soome saadame Itella Smartpost või DPD pakiautomaati ning saatmise hind on €10.90. Rootsi ainult DPD pakiautomaati ja €9.90. Eestisse saadame DPD, Omniva ja Itella automaati ning saatmise hind on €2.90.

Eesti-siseselt alates 60 eurostest ostudest on saatmine tasuta. Lätti, Leetu, Soome ja Rootsi me tasuta saatmist ei paku.

Pärast riiki, pakiautomaadi valimist ja ostu vormistamist läheb Teie tellimus töösse ning postitame esimesel võimalusel. Tööpäeviti enne 18:00 tehtud tellimused samal tööpäeval ning muud tellimused esimesel tööpäeval.

Kui pakk on jõudnud sihtkohta, siis saadetakse SMS või/ja e-mail uksekoodiga, millega saab pakiautomaadist paki kätte. Seega kasutage korrektselt SMS-i ja/või e-maili. Kui puudub kogemus pakiautomaatidega, siis tutvu meie pakiautomaadi kasutamise juhendiga. Pakiautomaadi kasutamine on väga lihtne.

Kui kiirelt?

Vastus on lihtne: väga kiirelt! Täpsemalt kõik meie kaup on Tallinnas laos olemas ja tööpäeviti enne 18:00 makstud tellimused postitame samal päeval. Meie statistika järgi (1. jaanuar – 30. aprill 2021) jõudis 94% saadetistest kliendini järgmisel päeval.  Seega 94% tõenäosusega makstes tööpäeval enne 18:00, saate toote kätte juba järgmisel päeval.

Kindlasti tahame rõhutada, et tellimuse esitamisel ja maksmisel on väga suur vahe. Ainult makstud tellimused ehk kui laekumine on toimunud meie kontole enne 18:00, siis need tellimused postitatakse samal tööpäeval. Seega soovitame kasutada alati pangalinke. Loe täpsemalt miks seda soovitame, meie maksmise lehelt.

Muidugi erandid kinnitavad reeglit. Jõulude ajal paratamatult hakkavad tarned venima. Sama oli koroonapiirangute ajal, aga nii üllatav kui see ka ei ole, ei ole põhjuse kullerfirmade koormuses, vaid eelkõige pakiautomaatide mahutavuses. See tähendab, et pakisaajad ei võta pakke piisavalt kiirelt välja ning pakiautomaatides ei ole ruumi, et uued pakid sisestada. Teisisõnu iga uus pakisaaja ootab eelmise pakisaaja taga.

Kui kallis?

Kui kallis või hoopis odav, see jääb igaühe enda otsustada, aga paki saatmise hind on €2.90, olenemata paki suurusest kui pakiautomaadist (Itella või Omniva). Siiski on üks erand. Kui kogutellimuse summa ehk ostukorvi summa on €60 või suurem, siis transport üle Eesti on tasuta.

Kuidas pakendame?

Kõik tooted pakendame hoolikalt kas mulliümbrikusse või pappkasti nii, et pakend transpordil viga ei saaks. Teame, et pesu on sobilik ka kingituseks ja seetõttu on äärmiselt oluline, et pakend ei saaks muljuda ega viga.

Pakendil on ka tavapärane pakikaart, aga pakikaardil ei märgi meie saatja firmat, vaid on Laki 14a. Seega ei ole võimalik mitte kellelgi ilma pakki avatama teada, kes saatis paki ja mis on paki sisu. Lisaks kui Teie jaoks on tähtis anonüümsus, siis soovitame tutvuda ka meie anonüümse tarnega, et tõsta privaatsustaset veelgi.

VAATA KA:

Sulle võib meeldida ka...