Ei mingeid tarneaegu

Kõik meie kaubad on laos olemas. Seda, mida tellid, see on koheselt Tallinnas olemas ja ei mingeid pikkasid tarneaegu. Muidugi ka meie ladu ei ole kummist ja seega tooteid on piiratud arv – kui miskit meeldib, siis tasuks osta, sest hiljem võib olla juba keegi ette jõudnud. Tutvu julgelt meie tootevalikuga.

Puuduvad pikad ooteajad

Tellite toote, raha maksate kohe, aga tellimuse staatus näitab ikka töötluses ja nii juba päevi. Lõpuks mõned päevad hiljem saate e-maili, et Teie tellimus on teele pandud ning saate tellimuse kätte alles päevi pärast maksmist.

Meiega seda ei ole. Ole lihtsalt natuke väledam ja saad toote 94% tõenäousega kätte juba homme. Kõik tööpäeviti enne 18.00 tehtud tellimused postitame samal päeval ning meie statistika kohaselt jõuab 94% ajast paki saajani juba järgmise tööpäeval. Lihtne!

Meie suhtleme

Pole harukordne, et tellimust tehes ei anta mitte mingit infot tellimuse edasi staatuse kohta. Meiega nii ei ole. Meie uuendame oma tellimuste staatusi pidevalt.

Kui tellimus on makstud, saate koheselt selle kohta ka teate. Kui tellimus on meie poolt teele pandud, anname ka koheselt sellest teada. Ühtlasi anname ka jälgimiskoodi, millega saate hõlpsalt ja mugavalt oma tellimuse teekonda jälgida.

Tekkis küsimus ja soovite vastust? Võite pöörduda meie Facebooki, aga milleks minna keerulist teed? Julgustame teid meile kirjutama otse.  Selleks KLÕPSAKE SIIN või kirjutage otse support@pesu24.ee ning saate tööpäeviti 08.00 – 18.00 vastuse loetud minutitega. Samuti vastame töövälisel ajal ja nädalavahetusel.

Meie hoolime privaatsusest

Me teame kui tülikas on täita erinevaid ostmisvorme, kus küsitakse postiindeksist kuni ema neiupõlve nimeni välja. Meie ei vaja seda – anna töötav email ja telefoninumber, kuhu saadetakse SMS-uksekoodiga ja see on kõik.

Lisaks me hoolime ka tellimuse privaatsusest. Me pakime hoolikalt nii, et mitte keegi ei saa teada, mis on pakis sees ilma pakki avamata. Lisaks see välistab ka transpordi paki sisu vigastamist. Loe rohkem kuidas tarnime.

Meie oleme Sinu partner!

Me oleme Sinu partner. Meie pood on loodud kliendile, kes soovib kiirust, professionaalsust ja usaldusväärsust. Kõik meie tooted on poes olemas, valmis tarnimiseks.

Kui esimene ost ei õnnestu kõige paremini või läheb täielikult mööda, siis saad kasutada ka meie 100% esimese ostu garantiid. Sa ei pea muretsema esimesel tutvumisel uue brändiga, kas nende lõiked ja mõõdud on Sulle sobivad või mitte.

Loodame, et leiate meie valikust omale meelsaimad ja kaunimad kaubad ning olete ka meie partner.