Kuidas maksta? Pesu24.ee maksmise juhend ja maksevõimalused

Meie veebipoest tellimine on imelihtne. Kui oled varasemalt tellinud e-poodidest, siis olemuselt on kõik sama. Kui puuduvad kogemused e-poodidega, siis ära muretse – tellimine on väga lihtne ja üheselt arusaadav.

Kuidas maksta?

Kui oled juba lisanud asjad ostukorvi ning veendunud, et soovid saada valitud kauba õnnelikuks omanikuks, siis suundu maksma. Kui aga oled siia lehele sattunud, aga ei teagi kuidas asju ostukorvi lisada, siis tutvu meie lehega kuidas tellida.  Asjad on kenasti ostukorvi. Soovitud tarnemeetodki valitud (tarnemeetodid saab muuta ka kassas), siis vajuta nupule «Vormista ost».

Võimalikult vähe infot

Vormista ostu lehel täida kõik lahtrid. Kindlasti avastad, et meie veebipood küsib vähem informatsiooni kui tavalised poed. Küsitakse imeasju nagu näiteks positindeksit või kodust aadressi, aga meie seda ei küsi. Meil ei ole vaja seda informatsiooni.

Ole anonüümsem

Me vajame ainult niipalju informatsiooni, mida on vajalik paki saatmiseks ja vajadusel hiljem näiteks paki tagastamise protsessiks. Seega küsime ainult eesnime, perenime, telefoninumbrit ja e-maili aadressi. Siinkohal nime ja perenime puhul võite kasutada ka täiesti suvalisi sõnu, tekste, sünonüüme. Hea oleks, kui jätaksite need meelde, sest kui peaks saatmisel juhtuma midagi, siis see kiirendab probleemi lahendamist.

Üldiselt täpselt nime me ka ei vaja ning soovitamegi kasutada näiteks ees – ja perekonna nime esitäht – T. T või hoopis Miki Hiir või mis iganes endale meeldib. Telefoninumber ja/või email peab olema korrektne ja töötav. Sest kui pakk jõuab sinuni, siis saadetakse telefonile ja ka e-mailile pakiautomaadi uksekood, millega saab paki pakiautomaadist kätte. Tellimust täiest veenduda, et number ja email on õiged. Tarnimisest täpsemalt meie tarne sektsioonis.

Vali maksemeetod

Nüüd vali maksemeetod. Pakume kõiki Eesti pangalinke  võimekust. Samuti ka pangaülekande võimalust.

Eelista pangalinke

Eelista pangalinke, sest see on kõige kiirem ja mugavam. Nii toimub laekumine koheselt ka meile ja meie saame hakata Sinu tellimust koheselt komplekteerima. Olgu öeldud, et tööpäeviti enne 18:00 makstud tellimused postitame samal päeval. Ja näiteks kui tellimuse lõpetad küll 17:58, aga teed makse pangast, siis paratamatult jõuab makse meieni pärast 18:00 ning seetõttu tellimust hakatakse komplekteerima alles järgmisel tööpäeval.

Kui see päev peaks sattuma reedesse, siis alles esmaspäeval. Kui aga oleksite valinud pangalingi, siis sel juhul oleks laekumine toimunud meile 17:58 ning oleksime tellimuse postitanud samal päeval ning tõenäoliselt kätte saaksite järgmisel tööpäeval. Seega eelista alati pangalinke ning pangaülekannet.

Pangalingid

Pangalinkidest on meil olemas kõik suuremad Eesti pangad. SEB, Swedbank, COOP, Luminor ja LHV ning neid vahendab AS Maksekeskus. Kui soovite teha ülekande, siis saate kanda selle meie SEB kontole. Saajaks LSHOP OÜ ja kontoks EE841010220282226223. Selgitusse märkida tellimuse number ja soovi korral teavitada meid ülekandest support@pesu24.ee.

Kui sobilik maksemeetod on valitud  (pangalinkide korral klõpsa soovitud pangalogol) vajuta nupule ESITA TELLIMUS. Pangalinkide puhul suunatakse Teid panka ning järgige juhiseid. Pangaülekande puhul saadame Teile arve kui ka kuvame juhiseid, kuhu ja kui suur summa tuleb kanda.

Pärast edukat makset hakkame tellimust komplekteerima. Oleme tööl igal argipäeval 08.00 – 18:00 ning kõik tellimused, millede maksed on laekunud tööpäeviti enne 18:00, paneme teie poole teele samal tööpäeval. Loe rohkem kuidas me tarnime ning ka meie tarnekiiruste ja hindade kohta.

VAATA KA:

Sulle võib meeldida ka...