Tagastamine ja ümbervahetamine

Kuidas tagastada? Pesu24 tagastamine ja tagastupoliitika

Kuna meie tootevalikus on eranditult ainult intiimpesu (lingerie) ja mõningad intiimtooted, mis seoses tervisekaitse ja hügieenilistel põhjustel ei ole kõlbulikud tagasi saatmiseks, siis seetõttu avatud toodetele 14-päevane tagastusõigus ei kehti. 

14-päevane tagastusõigus kehtib ainult toodetele, kui toode on avamata ja turvakleebised rikkumata. Lisaks toode peab olema originaalpakendis,  toodet / pakendit ei tohi olla rikutud,  muudetud müügikõlbmatuks või muudmoodi vähendatud selle väärtust.


Kui toode on avatud

Kui toode on avatud, siis paraku toodet enam ümbervahetada või tagastada ei ole võimalik. Kõik meie tooted on märgistatud turvakleebistega ning pärast turvakleebiste rikkumist kaotab toode tagastusõiguse.

Avatud tooteid ei ole võimalik ümbervahetada ega tagastada seoses tervisekaitse – ja hügieenilistel põhjustel.  See on ka eraldi väljatoodud Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti (TTJA) lehel 14-päevase taganemisõiguse peatükis.


Kui toode on avamata

Kui toode on avamata, siis tootele kehtib seadusest ja TTJA eranditest tulenevalt 14-päevane tagastusõigus ja toodet on võimalik tagastada ja ümbervahetada.

Kui toode on avamata, turvakleebised ja toote pakend rikkumata ning toodet ei ole muudmoodi rikutud või muudetud müügikõlbmatuks, siis saab toote meile 14 päeva jooksul tagastada kui ka ümbervahetada.

Selleks võtke julgelt meiega ühendust või kirjutage  support@pesu24.ee ja anname täpsed juhised toote tagastamiseks.  Toote tagastamise ja ümbervahetamisega seotud kulud tasub klient.


VAATA KA:

Sulle võib meeldida ka...