Kasuta €110 või suurema ostuga sooduskoodi ja saad tasuta kehasuka

Kasuta €110 või suurema ostuga sooduskoodi ja saad tasuta kehasuka

Tee meie e-poest tellimus koguväärtusega €110 või rohkem ning kasuta ühte allolevast sooduskoodist ja saad tasuta kaasa €28.90 maksva Obsessive F214 kehasuka.

Kuidas saada tasuta kehasukk?

Lihtsalt tee meie e-poest tellimus, mille koguväärtus on €110 või rohkem. Seejärel sisesta ostu vormistamise ajal kassas või osturkorvis sooduskood PUNANE, MUST või VALGE.

SOODUSKOODID

Sooduskood PUNANE lisab kaasa punase kehasuka, sooduskood MUST lisab musta kehasuka ja kood valge lisab kaasa valge kehasuka.

SOODUSKOODIGA SAAB KAASA

Sooduskoodiga saab kaase ühe järgnevast kehasukast. Kood punane annab punase kehasuka, valge annab valge kehasuka ja must annab musta kehasuka.

KINDLASTI KASUTA SOODUSKOODI

Sooduskoodi kasutamine on väga tähtis. Vastasel juhul me ei tea, kas soovisite kampaanias osaleda ja millist kehasukka soovisite.

Kui sooduskoodi ei kasutata, siis loetakse, et klient ei soovinud kampaanias osaleda ja kehasukka tagant järgi eraldi ei saadeta.

NÄIDE

Olete valinud ostukorvi 120 euro eest tooteid. Seejärel soovite valget kehasukka. Sel juhul kasutage ostu vormistamise ajal ostukorvis või kassas sooduskoodi VALGE. Pärast seda, kui olete ostu eest maksnud, siis lisame Teie tellimusele juurde valge kehasuka.

REEGLID & TINGIMUSED

Ostukorvi kogusumma peab olema vähemalt €110. Kampaanias osalemiseks tuleb kasutada koodi PUNANE, MUST või VALGE. Sooduskoodi ei saa kombineerida teiste koodidega! 14-päevast tagastusõigusel tuleb tagastada ka kehasukk, mis on avamata ja mille turvakleebised on rikkumata.

Sulle võib meeldida ka...