Esimese ostu garantii | Kui kaup ei sobi, raha tagasi või uus

PAKKUMINE ON AEGUNUD!

100% esimese ostu garantii

Kuna reeglina tervisekaitse ja hügieenilistel põhjustel intiimpesu ümber vahetada ei ole võimalik, siis see teeb pesu ostmise ostjale riskantseks, sest kui toode on liiga suur või väike, siis toodet ei saa ümbervahetada. Meie aitame probleemi lahendada ja pakume 100% esimese ostu garantiid.

See tähendab, et kui teete meie poest esimese ostu ja toode ei sobi, siis esimesel ostmisel saate toote ümber vahetada. Rõhutame, et see kehtib ainult esimesele ostule. Samuti, et garantiid ei saaks kuritarvitada, siis ostu saab vahetada ainult üks number suurema/väiksema vastu ning kui tootjal ei ole sellest suuremat või väiksemat numbrit, siis esimese ostu garantii ei kehti.

Põhitingimused on, et 100% esimese ostu garantii saamiseks tuleb jätta ostetud tootele, mida soovitakse ümber vahetada ülevaade – miks toode ei sobinud. Lisaks nagu nimigi ütleb, et see kehtib ainult esimesele ostule ja aja tingimuseks, et see tuleb kasutada ära 3 päeva jooksul pärast pakiautomaati välja võtmist.

100% OSTUGARANTII TINGIMUSED

 • saab kasutada ainult esimese ostu korral;
 • saab kasutada ainult ühele tootele;
 • saab kasutada 3 päeva jooksul alates paki pakiautomaadist väljastamist;
 • kasutamiseks tuleb jätta ostetud tootele ülevaade ja hinnang;
 • ostugarantiiga seotud saatmise ja transpordikulud tasub klient;
 • vahetatakse ainult üks number suurema / väiksema vastu;
 • kui tootel tootjapoolselt ei olegi väiksemat / suuremat numbrit, siis ostugarantii ei laiene;
 • kui tootel ei ole laos suuremat / väiksemat numbrit, siis saab valida analoogse toote või kuniks toode jõuab lattu või tühistatakse ostugarantii;
 • ostugarantii kasutamiseks saatke email: support@pesu24.ee;
 • Pesu24.ee võib igal ajal tingimusi muuta või pakkumise lõpetada;

100% esimese ostugarantii ei ole seadusest tulenev õigus, vaid Pesu24.ee vabatahtlik garantii laiendamine, mistõttu on Pesu24.ee-l võimalus mistahes korral esimese ostu garantii pakkumine või sellest loobumine.

Ostugarantii näited

 • Ostate toote suuruses L/XL ja avastate, et toode on liiga suur. Tegu on teie kõige esimese ostuga. Tagastage meile toode (tagastuskulud maksab klient) ja vahetame toote ümber suuruse S/M vastu;
 • Ostate toote suuruses S/M ja avastate, et toode on liiga väike. Tegu on teie teise ostuga. Ostugarantii ei laiene, sest tegu ei ole esimese ostuga. Kui tegu oleks esimese ostuga, siis garantii laieneb ja vahetame toote ümber. Tagastuskulu tasub klient.
 • Ostate toote suuruses S/M ja  toode ei sobi ning soovite väiksemat numbrit. Tootjapoolselt ei ole tootel väiksemat numbrit kui S/M ning sel juhul ostugarantii ei kehti ning toodet ei saa tagastada. Samamoodi kui soovitakse suuremat toodet, mida tootja ei ole ettenäinud – ka sel juhul ostugarantii ei laiene.
 • Ostate toote suuruses S/M ja soovite suuremat toodet. Tegu on esimese ostuga. L/XL suurust hetkel laos ei ole. Saate valida, kas ootate kuni toode jõuab lattu või võtate muu samahinnaklassiga toote või ostugarantii tühistatakse. Algne toode tuleb meile tagastada ja tagastuskulud tasub klient.

Ostugarantii kuritarvitamise vältimiseks ei laiene ostugarantii toodetele, kui soovitakse väiksemat või suuremat toodet, mida üleüldse tootja ei tooda. Näiteks, kui tootjal on tootel suurim suurus XXL ja soovitakse suuremat suurust, siis paraku sel juhul ostugarantii ei laiene. Samamoodi ka väiksemate numbrite puhul, kui soovitakse väiksemat numbrit.

Muud juhud

Olete kasutanud juba ostugarantiid? Või juhtus midagi muud. Ära karda meile kirjutada support@pesu24.ee ning proovime leida lahenduse. Soovime olla hea partner oma klientidele ja külastajatele ning soovime, et ka kliendid ja külastajad oleksid meile head partnerid. Alati on võimalik leida kasvõi mingeidki kompromisse, aga kõik on selle taga, kui kompromissivalmis mõlemad osapooled on.

Kasuta vastutustundlikult

Kasuta 100% esimese ostu garantiid vastutustundlikult. Selle peame silmas, et kuna tegu on intiimtoodetega, siis tervislikel – ja hügieenilisel põhjustel ei saa me seda kaupa enam müüa. Tagastatud kaup läheb utiliseerimisele.

Tegu on sel juhul põhimõtteliselt täiesti uue tootega, mida on ainult ühe korra proovitud. Seega utiliseerimisele läheb täiesti uus kaup ning loodust kui ka keskkonda silmas pidades ei ole see eriti vastutustundlik käitumine. Paraku muid võimalusi ei ole. Seega enne kasutamist võtke meiega alati julgelt ühendust – lahendusi saab leida igasuguseid.

VAATA KA:

Sulle võib meeldida ka...