Kuidas mõõta õigesti rinna -, vöö – ja puusaümbermõõtu?

Kuidas korrektselt mõõta rinnaümbermõõtu, vööümbermõõtu ja puusaümbermõõtu.

NÄIDISFOTO: Kuidas korrektselt mõõta rinnaümbermõõtu, vööümbermõõtu ja puusaümbermõõtu. Suurema foto nägemiseks klõpsa sellel fotol.

Õiges suuruses ja hästi sobiva naiste pesu leidmiseks on vaja teada võimalikult täpset suurust. Võimalikult täpse suuruse (õige suuruse) jaoks ei piisa rõivasuuruse tähistest (S, M, L, XL jne), vaid õige suuruse jaoks on vaja teada rinna – ja vööümbermõõtu ning lisaks ka puusaümbermõõtu.

Rinna – , vöö – ja puusaümbermõõtude saamiseks tuleb teada, kuidas õigesti mõõta ja täpset mõõtmise kohta kehal. Vastasel juhul ei ole mõõtmisest absoluutselt mitte mingisugust kasu ja ostu sooritamisel on vähe tõenäoline, et saate omale hästi sobiva toote.

Rinnaümbermõõt võib olla lihtsalt mõistetav, sest tuleb mõõta üle rinna rinnakorvi (täpsemalt mõõtmisest allpool). Vöö – ja puusaümbermõõtude puhul on mõõtmine keerulisem, sest segi aetakse omavahel vöö – ja puusakoht või üleüldse ei teata, kus asub vöökoht ja kus puusakoht.

Alljärgnevalt õpetamegi, kuidas õigesti mõõta rinnaümbermõõtu, vööümbermõõtu ja puusaümbermõõtu, et nii leida oma kõige paremini sobivad riided. Mõõtmise järjekord ei ole tähtis, aga meelde tuleks jätta, et kõige kõrgemal on rinnaümbermõõt, siis tuleb vööümbermõõt ja alles siis puusaümbermõõt.

Kuidas mõõta rinnaümbermõõtu?

Rinnaümbermõõdu mõõtmiseks tuleb mõõta rinna kõige laiema osa ümbermõõt ja nii, et käed on täiesti vabalt all. Kui võimalik ja oleks väga soovitatav, et mõõtmisel oleks keegi abiks, kes viib mõõtmise läbi.

Kui abilist ei ole, siis saab rinnaümbermõõtu mõõta ka üksinda, aga sel juhul tuleb hoolega jälgida, et mõõdetakse rinna kõige laiema osa ümbermõõt ning keha asend oleks võimalikult loomulik.

Võimalusel mõõtmise ajal mitte kanda riideid, rinnahoidjat jms. ja proovida mõõte võtta paljalt nahalt. Soovitatav on mõõtmine läbi viia mõõdunööriga, aga sobib ka täiesti tavaline mõõdulint. Mõõdulindiga mõõtmisel tuleb olla hoolsam, sest mõõdulint on jäik ja seetõttu mõõt mitu korda hoolikalt üle kontrollida.

Kuidas mõõta vööümbermõõtu?

Vööümbermõõt (nimetatakse ka taljeümbermõõt) tuleb võtta vööjoonelt kõige kitsamast kohast. See on keha keskosa kõige kitsam koht, mis asub rindade ja puusade vahel. Täpsemalt nabast natuke üleval, täpselt roidekaare all. Kitsama koha leidmiseks võite teha mitu mõõtmist.

Mõõtmise ajaks eemaldage võimalusel kõik riided ja mõõtke palja naha peal ning kui võimalik, siis võtke keegi abiks, kes aitab mõõta. Kui abilist ei ole, siis saab edukalt mõõtmise läbi viia ka üksinda, aga tuleb hoolega jälgida kehaasendit ja ka seda, et mõõdetakse õigest kohast.

Kuidas mõõta puusaümbermõõtu?

Viimaks tuleb mõõta puusaümbermõõt. Kui vööümbermõõdu leidmiseks tuli leida kõige kitsam koht, siis puusaümbermõõdu mõõtmiseks kõige laiem koht puusadel. Taaskord oleks abilisest väga palju kasu, kes leiaks puusade kõige laiema koha hõlpsasti.

Puusaümbermõõtu mõõtes tuleks teha mitu mõõdistust, et nii leida kõige laiem osa. Kuna iga inimese kehakuju on erinev, siis puusade kõige laiem osa võib ulatuda kuni häbemepiirkonna ülaosani / tuharateni välja.

Õigesti mõõdetud ümbermõõdud tagavad ka õiesti sobiva kauni naiste pesu. Mõttes rinna -, vöö - ja puusaümbermõõte valesti, siis kaunimast-kaunim ja seksikam pesu ei ole paras ja seetõttu seljas kaunis ega seksikas.

Õigesti mõõdetud ümbermõõdud tagavad ka õiesti sobiva kauni naiste pesu. Mõttes rinna -, vöö – ja puusaümbermõõte valesti, siis kaunimast-kaunim ja seksikam pesu ei ole paras ja seetõttu seljas kaunis ega seksikas.

Mida pidada silmas ümbermõõtude mõõtmisel?

Rinna -, vöö – ja puusaümbermõõtude mõõtmisel tuleb mõõdud võtta täpselt õigest kohast ja mõõdud sentimeetri täpsusega. Kindlasti ei tohi ümbermõõte valetada väiksemaks, vaid ümbermõõdud peavad olema täpselt need, mida mõõdulint või mõõdunöör näitab.

Ümbermõõtude mõõtmisel soovitame kasutada mõõdunööri. Mõõtmisel peab nöör olema pingul, aga mitte nii pingul, et soonib, vaid täpselt pingul vastu keha, nagu kannaks õrnalt liibuvat ülariiet. Kui mõõdunöör puudub, võib kasutada ka täiesti tavalist mõõdulinti.

Mõõdulindiga ümbermõõtude võtmisel tuleb olla eriti hoolas, sest mõõdulint on jäik ja seetõttu mõõtelinti keerulisem ümber keha pingul hoida, mis omakorda võib viia eksimusteni mõõtmistes kui ka mõõtudes.

Ümbermõõte soovime võtta kaks korda. Esimene kord mõõta ära rinna -, vöö – ja puusaümbermõõt ning kirjutada tulemused üles. Seejärel teha kontrollmõõtmine. Kui tulemused erinevad eelmisest mõõtmisest, siis korrata mõõtmisi niikaua kuniks saate vähemalt kaks korda järjest samad tulemused.

Kuidas kasutada ümbermõõte?

Kui pesul on väljatoodud rinna -, vöö – ja puusaümbermõõt, siis need on väljatoodud vahemikes. Õiges mõõdus pesu valimiseks peavad mõõdetud ümbermõõdud jääma toote mõõtude tabelis väljatoodud vahemikku.

Ümbermõõdud võivad olla väljatoodud nii sentimeetrites kui ka tollides (inglise keelse sõnaga inch, lühendiga in või tähisega “). Tollide puhul tuleks kasutada tollide-sentimeetri konverterit või arvutada ise kalkulaatoril – 1 toll võrdub 2.54 sentimeetriga.

Ma ei leia ümbermõõte? Ümbermõõtude nimed erinevad

Ümbermõõtude nimed võivad erineda. Näiteks vööümbermõõt võib olla ka taljeümbermõõt. Lisaks ingliskeelsetes e-poodides kui ka osades kodumaistes e-poodides, kus mõõtude tabeleid ei ole ära tõlgitud, siis chest/bust tähendab rinnaümbermõõtu, waist tähendab vööümbermõõtu ja hips tähendab puusaümbermõõtu.

Vaatamata sellele, et nimed võivad erineda, siis mõõta tuleb ikka samamoodi nagu ülaltoodud kirjeldatus. Lisaks ümbermõõtude puhul, kui tootekirjelduse mõõtudes on vööümbermõõt laiem kui puusaümbermõõt, siis võite olla kindel, et tooteinfos on aetud omavahel segamini vöö – ja puusaümbermõõt ning enne ostmist tuleks võtta ühendust kaupmehega või jätta ost tegemata.

Kui vähemalt üks ümbermõõt erineb?

Kui kolmest ümbermõõdust kaks jäävad mõõtude tabelis toodud vahemikku ja üks ei jää, siis tuleks jätta ost tegemata. Kui erinevus on väga väikene (näiteks 1-2cm), siis võite ise otsustada, kas teete ostu või mitte. Kui aga juba kaks mõõtu ei jää mõõtude tabelis toodud vahemikku, siis tuleks alati ost jätta tegema.

Miks ümbermõõdud on vahemikes?

Miks naiste pesu puhul tihti mõõtude tabelis toodud ümbermõõdud on vahemikes? Kuna naiste pesu on suhteliselt kallis ja täpsete mõõtude puhul tuleks teha ühest kollektsioonist kümneid kui isegi sadu mudeleid, mis viib tootmise väga kulukaks, siis on proovitud leida universaalseid lahendusi.

Lahenduseks on kvaliteetsed ja elastsed kudumid, mis tagavad venivuse, ideaalse sobivuse ja suurepärase kandmismugavuse. Lisaks paljudel sellistel toodetel on vormiv ja trimmiv efekt, mistõttu universaallahendused on muutunud väga populaarseks ja eelistatuimaks lahenduseks, eriti e-poodides.

Seega väljatoodud ümbermõõtude vahemik iseloomustabki kanga venivust ja elastsust ning garanteerib, et antud toode sobib rohkematele vahemikele. Samuti kehakaalu muutudes saab kandja olla kindel, et toode sobitub ikkagi ideaalselt, vaatamata sellele, kas on tulnud juurde või kadunud mõned kilod.

Kokkuvõte

Kõik ümbermõõdud mõõta korrektselt ja õigest kohast ning mõõta mitu korda üle, et saada 100% täpsed mõõdud. Mõõtude tabelisse suhtuda kui aabitsasse ning alati lähtuda tabelist ja mitte teha riskantseid oste, sest väga tihti naiste pesu ümber ei vahetata.

Kui ostu tehes mõõtude tabelist ehk nii rinna -, vöö – ja puusaümbermõõdud jäävad tabelis toodud vahemikesse, siis võite olla kindel, et suurus on sobilik ja saate suurepärase ostu. Samuti sirvige ja tutvuge ka meie kauni ja seksika naiste pesu valikuga, millest oleme all toonu välja valiku enimmüüduimaid pesusid.

Sulle võib meeldida ka...